o nás
escorpsk.sk
escorpsk.sk
escorpsk.sk

O nás

Vitajte na stránkach AutoESCORP, s.r.o.

Naša spoločnosť už niekoľko rokov úspešne pôsobí na Slovenskom automobilovom trhu a za ten čas si získala veľa spokojných a verných zákazníkov. Nami predávané vozidlá majú garantovaný počet najazdených kilometrov, servisnú knihu a ich technický stav je preverený v našom vlastnom servise. Súčasťou našich služieb je aj sprostredkovanie predaja Vášho starého vozidla.

Zákazníkom ponúkame individuálny prístup, keďže každý zákazník potrebuje radu, pomoc nielen pri výbere vhodného modelu či typu vozidla, ale aj pri vyriešení jeho financovania, právnych záruk alebo skrytých vád.

Naším cieľom je mať spokojných klientov, ktorí sa k nám budú vracať s dôverou a vedomím, že im ušetríme čas aj peniaze a poskytneme kvalitné vozidlo a služby s tým súvisiace.

Špecializujeme sa aj na dovoz zánovných automobilov z celej Európskej únie. Vozidlá sú po prvom majiteľovi, servisované iba v značkových autorizovaných servisoch, vozidlá kupujeme výlučne iba od našich zahraničných partnerov, kde kladieme veľký dôraz pri výbere vozidla.

Veľa šťastných kilometrov v novom aute Vám praje tím AutoESCORP, s.r.o.

Naša ponuka
...

AutoESCORP, s.r.o.

Francúzskych Partizanov 59, Vrútky

Pondelok - Piatok: 09:00 - 17:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Kontakt